Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől halványul néha el a...

Mitől halványul néha el a látásom?

Figyelt kérdés
Csak a jobb szememnel néha homályosan látok. Amilyen hirtelen kezdődik, olyan gyorsan el is mulik. Mostanában elég gyakran. Stresszelek mostanában. Okozhatja magas vérnyomás, szemnyomás? Egyenlőre nem mennék orvoshoz.
2010. okt. 25. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azonnal menj orvoshoz.. Sajnos láttam már ilyet (nagyon közeli barátomnál) és hidd el nekem, megéri!

Nem írom le mi lett belőle, nem ijesztgetek, hiszen semmi értelme, nem vagyok orvos, nem értek hozzá. De ahogy megláttam a kérdésedet, szinte "kötelességemnek" éreztem, hogy válaszoljak neked: ORVOS!!!

Ha pedig nincs semmi komoly (reméljük) akkor is sokkal jobban megérte megnyugtatni magadat, minthogy ezen gondolkozz és idegeskedj egész nap...

2010. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, most rendesen bepánikoltam... Csak 28 vagyok, ilyen korban még nem lehet hályog. Anyukámnak magas a szemnyomása, néha kezelik. Lehet azt örököltem. meg amugy is magas a vérnyomásom. Na, .... megyek orvoshoz
2010. okt. 25. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megijeszteni, ne haragudj.. Jó szándékból írtam!
2010. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!