Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges leszek, és kellene...

Szemüveges leszek, és kellene elképzelésemnek lenni, hogy miylen stílusú szemüveget szeretnék, hol találok ilyen oldalakat?

Figyelt kérdés
ahol nagyrészt minden márka fel van sorolva
2010. okt. 16. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

esetleg nem próbáltad, hogy bemész az üzletbe, ahol vennéd a szemcsit és felpróbálsz több keretet, hogy lásd melyik áll jobban?

lehet úgy jobb lenne, mint így vaktában a neten.

2010. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az első vagyok.

én is szemüveges vagyok, és úgy próbálgattam mindig. most pedig már tudom, hogy melyik áll jól, és ehhez hasonlót választok én is, csak más színben/mintában.

2010. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

így nem lehet szemüveget választani. én már az ötödiket koptatom, van tapasztalatom. be kell menni egy nagy optikába és próbálni sok-sok szemüveget. majd meglátod nagyjából 20 felpróbáltból 1 lesz jó, amire azt mondod, hogy tetszik, jól passzol, kényelmes és jól is áll. kép alapján nem lehet választani. nekem pl nagyon teteszenek azok a keretek amik vékony fekete műanyagból készültek, de rajtam mind borzalmasan áll. meg még sok más is nagyon tetszik, de magamon csak azt bírom elviselni, aminek elöl a kerete átlátszó műanyag.

megmondod az optikában, hogy először lesz szemüveged és sok stílust megnéznél magadon. felpróbálsz százat és rátalálsz a megfelelőre. és ne legyen ciki azt mondani még 99db keret után sem, hogy ez sem tetszik, hiszen az a fejden van minden nap, tökéletesnek kell lennie.

2010. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Most találtam egy oldalt, ahová fel tudsz tölteni képet és próbálhatsz kereteket. Írd be a google-ba hogy szemüvegkeretek és azt hiszem az első volt.

2010. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!