Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Netről szeretnék kontaktlencsé...

Netről szeretnék kontaktlencsét. Ti hogyan oldottátok meg a vizsgálatot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy netről szeretnék kontaktlencsét rendelni,de a szemem adatait nem tudom mert az előző optikában ahol rendeltem a kontaktlencsémet semmi adatot nem osztottak meg velem. Ma voltam bent egy másik optikában és ott megvizsgálják a szemem de nyilván üzleti szempontból szintén nem adják ki az adatokat. Viszont sokkal olcsóbban kijönnék ha netről rendelnék és hosszabb ideig elég lenne a lencse.Sajnos ebben a városban ahol lakom nem jó a szemész orvos és nem is foglalkozik kontaktlencsével..ami pedig a legközelebbi városban van hónapokat kell rá várni mert csak hónapok múlva kapok időpontot..:S Ti ezt ,hogyan oldottátok meg?

Nagyon fontos lenne. Mit csináljak? Köszönöm a válaszokat előre is...:)


Dorcii:)


2010. okt. 8. 20:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és ami lemaradt..xD

Mit gondoltok erről az oldalról? rendelt már innen valaki?

Mit gondoltok erről a kontaktlencséről?

[link]

2010. okt. 8. 20:40
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyél egy párral az optikában. az sem olcsó, de ki lehet bírni. azon meg szerepel minden adatod... innen tudsz rendelni, minden adatod szerepel a lencse papírján.
2010. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt tudom tanácsolni, hogy vegyél az optikában egy dobozzal, azon tényleg rajta lesz minden. Amúgy én azt mondtam volna, hogy menj el egy szakrendelésre, de írtad, hogy nem megoldható.

Ez egyébként tipikus az optikáknál, hogy nem adnak papírt. Én is évekig jártam optikába, mire rájöttem, hogy netről is tudok rendelni, ugyanazt, csak harmadáért. Esetleg még megpróbálhatod, hogy bemész egy pár optikába és megmondod mit szeretnél, csak egy szemvizsgálatot és megoldható e, hogy adjanak papírt róla, stb-stb. Egy próbát megér.

Amúgy én is erről az oldalról rendelek és ezt a lencsét. :D Őszintén szólva nem is próbáltam még mást (csak a napi lencsét), az optikában anno ezt kaptam, meg még egy jó párat próbálgattam, mire ez úgy ahogy bevált. Szörnyen szárad a szemem tőle és eléggé be is pirosodik, néha kényelmetlen is (szúr), főleg gépezésnél, olyankor egy kis szemcsepp és kész.

2010. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 boanka ***** válasza:
Október a látás hónapja, az akcióban résztvevő üzletek bármelyikében ingyenesen megvizsgálják a szemünket és papírt is kapunk az eredményről. Ofotért, stb...
2010. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!