Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » MI tesz jót a szemnek? Úgy...

MI tesz jót a szemnek? Úgy értem h a sárgarépán kívűl mi tudja javítani a szemet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban mindig azt mondták, hogy a hal.
2010. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
máj
2010. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

előző vok

[link] tessék:D

2010. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. okt. 7. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
A szemorvos vazz
2010. okt. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

feltételezem, hogy itt nem beteg szemre gondolsz.

1) rendszeresen járj szemorvoshoz, szemüveget ne az optikus irjon fel, mégha van számitógépes munkatárs is, mert ennyit megér a látásod.

2) ne használj öreg, levetett, karcos szemüveget, a keret méretre készüljön a te szemtengelytávolságodra

3) ellenőrizd és kezeltesd a magas vérnyomást,mert ez rongálja a szem hajszálereit

4) a szemnek különösen jó: az agyi vérkeringést is javitó gyógynövényből készült biloba tabletta, vannak speciális vitaminkeverékek is, b2, b6 vitaminnal, cinkkel stv nagyon hasznos a szemnek a feketeáfonya, illetve vannak ennek felhasználásával készült gyógyszerek is, leginkább oroszban láttam ilyent (chernika forte)

-egy szemüveges

2010. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. okt. 8. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!