Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetséges a tökéletes látás...

Lehetséges a tökéletes látás kontaktlencsével?

Figyelt kérdés

Kb. 10 évvel ezelőtt vettem az első szemüvegemet. Nem volt erős, csak 3/4-es. Mégis mikor feltettem, nem bírtam betelni a látvánnyal, akkor döbbentem meg, hogy mennyire rosszul is láttam nélküle, fel le tologattam, és élveztem a tökéletes látást.

Évekkel később újra szemvizsgálatra mentem, sokat romlott a szemem, az egyik 2,5 dioptriát igényelne, a másik viszont a régit, ilyen különbséggel nem ajánlották a szemüveget. Elkészült, de a tökéletesség-érzés elmaradt. Valamivel jobban látok vele, de az az érzés, ami az első szemüvegemnél volt egy pillanatig sem.

Most kontaktlencsét szeretnék, hátha az jobb lesz. Nem tudom, hogy el kell-e fogadnom, ha azzal sem látok majd tökéletesen. Vagy tényleg nem lesz már olyan a látásom sohasem? Már csak a kontaktlencsében reménykedem.


2010. szept. 27. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:

lencsével jó lehet

érdemes kipróbálni, létezik egynapos lencse is, a használatát meg betanítják

2010. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!