Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tudtok az Oculoheel nevű...

Mit tudtok az Oculoheel nevű homeopátiás szemcseppről?

Figyelt kérdés
Hatásos? Doki ajánlotta (egész napos monitor előtti munka hatásai ellen), de elég drágának találom, jó lenne tudni, hogy megéri-e...
2010. szept. 15. 20:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha esetleg vkit érdekelni a válasz, kipróbáltam és jó :)
2011. jan. 27. 19:53
 2/2 anonim válasza:
Ivhegesztést végeztem védőpajzs nélkül, s fél óra után éreztem, hogy a szemem nagyon be fog gyulladni - ismeritek a szúró érzést, amit az ívfény okoz. Elrohantam a patikába, és ezt a szert adta a patikus. Nem hittem benne, de azt mondta, nem baj, csak használjam. Azonnal csöpögtettem, majd 3 óránként, aztán másnap még 4-szer. A tények: a szemem nem gyulladt be, még csak szempír sem keletkezett, pedig legalább fél órát néztem az ívet, ami nagyon sok. Én nem hiszek a homeopátiában, de ez a szer 110%-os eredménnyel működött. Csak ajánlani tudom. (Azt tudni kell, hogy az oculoheelben NEM CSAK homeo össztevők vannak, de hát ez mindegy is - működik.)
2017. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!