Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek mi lehet a baj? A...

Szerintetek mi lehet a baj? A hirtelen mozdulat? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
Ma egy pillanatra egy erős fény került a szembe plusz sötétség lett utána. Igazából nem volt fény, vagy nem vagyok benne biztos mert hirtelen történt. Feküdtem az ágyon támaszkodva a nyakam elforditottam és hirtelen fény+ sötétség. Mintha ki lett volna kapcsolva a villany, nem tudom... De a közelben van egy tükör is , arra gondoltam hogy lehet oda vmi fény csapódott és az a szembe és alapvetően borús volt az idő délután 3 körül és lehet amiatt tűnt úgy. Egyébként kb 6 órát telefonoztam azelőtt erre is tippeltem... Még nem fordult velem elő így. Max volt olyan valaha amikor hirtelen felálltam az ágyról sötétség és szédülés de sima sötétség nem...

2022. márc. 5. 19:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!