Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit lehet csinálni a szemekkel...

Mit lehet csinálni a szemekkel, hogy ismét normálisak lehessenek? Vagyis ettől jobbak, szebbek, mint régen voltak.

Figyelt kérdés
36 éves vagyok és az a helyzet, hogy 4 éve kezdődött a dolog, amikor elhagyott a jegyesem. Akkor megzakkantam egy kicsit, magamba fordultam. Nem, nem ittam, nem drogoztam, max sokat kávézok. Ugye lakásom nem volt, gondoltam akkor pár évig nők nélkül leszek és összegyűjtöm a lakásra az önerőt, vagy 8-10 millió ftot. Csak ez egy idő után ördögi kör lett, se nők, se barátok csak a gép és csak a cél, hogy legyen 8-10 millióm végre. Csak a számítógép maradt a társam, napi 14-15 órákat tuti előtte töltök, ugyanis a munkahelyemen is az előtt ülök 8 órában, plusz ez folytatódik este 10 ig 1-2 órás megszakításokkal délután, amíg főzök, mosok v takarítok. Azt kell tudni, hogy nagyon szép szemeim voltak, szó szerint majd minden hónapban kaptam annó bókot nőktől, hogy szép kékek a szemeid. Most meg, borzasztó, mintha zombi lennék, minden nő rémisztőnek tartja a szemeimet. A látásom kiváló, szerintem jobban látok mint a legtöbb 20-on éves is, de ha ránéz valaki, első reakció, hogy creepy, ők a tiszta szemeket szeretik. Most már karikásak is, persze ez a kortól is van, mert nem vagyok 20 éves. De nem is az zavar, hanem az, hogy olyan mint egy akut drogosnak, Pirosak is kicsit, és persze furák, mint amikor valakit begyógyszereznek.Csak azért fura ez, mert bárkit akit ismerek olyan csillogó tekintete van 30 felett is, mint volt 20 évesen. Nekem meg, mint egy zombinak.
2021. nov. 14. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
64%
Konkrétan nem derült ki, hogy mi a bajod a szemeddel... "Mint egy zombinak"- na némelyiknek ki van nyomva a szeme és folyik az arcán, vagy ki van dülledve, eres, vörös, karikás, lilás a szeme alja.... Neked melyik, azon kívül, hogy zombis?
2021. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!