Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül a legnagyobb...

Mennyibe kerül a legnagyobb kontaktlencsetisztító folyadék a rossmannban, és mi a márkája?

Figyelt kérdés

tapasztalatokat és tanácsokat, esetleg érvek-ellenérveket is szívesen veszek,

Köszönettel, egy kezdő kontaktlencsés :)


2010. szept. 2. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
idióta. miért nem mész el és nézed meg ember?
2010. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok idióta.

2. Holnap suli előtt kell megvennem, mert suli után nincs időm, egész nap bent vagyok, mire végzek, bezár a rossman, folyadék meg már csak a tartóban van.

3. Fix pénzzel járkálok, mert már voltam zsebesek áldozata

4. Nem szeretnék esetleg kevesebbet vinni.

2010. szept. 2. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

1. GOOGLE

2. vigyél több pénzt, és ne a zsebedben tartsd...

vigyél 3000 forintot mondjuk övtáskában vagy alsó nemübe helyezve vagy bánom is én és kész

2010. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ok, én megpróbálok normálisan válaszolni, ha már másoknak nem megy. Kb. 800-1000 Ft., nekem bevált, nem volt vele semmi baj.
2010. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megvettem, annyi kérdés, hogy lágy lencsém van, és ez a dzsuvát meg a fehérjét leoldja? ja, és bocsi az idegesítésért :)
2010. szept. 3. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is lágylencsével használtam, nekem így jó volt. Amit vettél arra az van írva, hogy keménylencsékhez van, vagy miért kérdezed?
2010. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Best View márka a lágy lencséhez, kék színű felirattal, kb. 800 forint. Minden az egyben, lágy kontaklencséhez.


Remélem jó, mert eddig Bauch-Lombot használtam, de az már 4000 forint. Most megpróbálom ezt.

15 éve rendszeres lencsehasználó vagyok. :-)

2010. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, 600 volt a Rossmannban, elvileg ez csak egy közönséges konyhasóoldat, apám szerint (13 évig lencsézett) fertőtlenítő tablettát kell mellé venni, anélkül csak tárolásra alkalmas, tisztításra (ill inkább fertőtlenítésre) nem. Lágy lencséhez jó a tabletta, nem károsítja? Tudtok márkát/helyet mondani, ahol tudok ilyet venni, lehetőleg nem aranyáron? Köszi!
2010. szept. 8. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:
nem a sóoldatosat kell venni hanem a másikat, a sóoldat lila címkés, a multifunkciós lágylencsés pedig kék azt hiszem és ahhoz már nem kell semmi tabletta
2011. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!