Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét után meddig...

Lézeres szemműtét után meddig kell várni a jó látáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hete műtötték a szemem (PRK) lézeres technikával. Azért aggódom mert bár nem fáj és nincs semmi fizikai baj de nem jó a látásom még mindig. Vagyis jobban látok mint előtte de elég homályos közelre. Néha előjön a kettőslátás is. Kérlek ne offoljatok!


2010. aug. 29. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hamarosan jobb lesz, ígérem.


Nekem 10 éve műtötték a szemem lézeres technikával, -6 és -7,5 volt. Már nem emlékszem pontosan, meddig tartott a homály az elején, két hétnél több ideig, ztalán egy hónapig. A műtét utáni első film, amit láttam a moziban (A napfény íze), az is homályos volt még, erre világosan emlékszem. Feliratos volt, és alig láttam a feliratot.


A műtét jól sikerült, és a látásom azóta is tökéletes. :-) Minden jót neked is!

2010. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz az, csak egy idő után megint visszaromlik a szemed, mondjuk ezt az előző hozzászóló úgy néz ki megcáfolta :) Amúgy mennyibe került?
2010. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A javulás 100%-os mindenkinél csak az a kérdés mien minőségben. Elvileg 80%-130% közöttiek lesznek a szemek minősége. Rosszabb még nem volt. Amúgy 260 ezer ft-volt. 130/szem. Ha belegondolsz 1 év alatt behozza a kontaktlencse árát és ez egy életre szól !
2010. aug. 29. 21:08
 4/4 anonim válasza:
Ez így természetes. Fokozatos a javulás. Nekem 3hete volt a PRK műtétem de még mindig nem 100-as, de napról napra javul. Még egy kis türelmet:)
2010. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!