Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy rontsam el a szemem?

Aremeen kérdése:

Hogy rontsam el a szemem?

Figyelt kérdés
Szemüveges szeretnék lenni xD ezért szeretném ha egy kicsit romlana a szemem... Nem sokat csak feles, vagy max 1-es nem tom a lényeg hogy olyan legyen amire már írnak fel szemcsit !
2010. aug. 20. 15:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
cseréljünk szemet... nekem kb. feles
2010. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Mi a probléma? Elmész a látszerészhez, veszel egy neked tetsző baromi drága keretet és rakatsz bele a 0 dioptriás "ablaküveget" oszt jónapot.
2010. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
85%
Én is szemüveges szerettem volna lenni mert akkora divat volt. Már mindent megadnék ha jól látnék. Nyáron tök izzadsz, és szar szemüveg alatt lenni, folyamatosan fog romlani a szemed, az úszó/napszemüvegben homályosan látsz, télen ha meleg helyre mész, akkor folyton párás lesz stb.
2010. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Te betegvagy!Tudod h mit meg nem adnék azért h ne legyek szemüveges??!!Inkább örülj annak h nem kell szemüveget hordanod...
2010. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
na cseréljünk nekem mot kell elmenni valamikor szemüvegért mert "vak":D vagyok
2010. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülnél, hogy jó a szemed. Az ilyesmi nem játék...
2010. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy. Örülj neki, hogy nem vagy szemüveges. Én sem vagyok az bár nekem jobban áll ha van rajtam szemüveg.
2010. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Elromlik az magától is.Nem olyan jó dolog szemüvegesnek lenni,ahogy azt hiszed!Nem olcsó mulatság.Állandóan tisztitani.Izzadsz benne.Ha nincs rajtad homályosan látsz,ha távollátó.Ha közellátó akkor nem látsz olvasni, mindig nálad kell hogy legyen.Addig örülj, mig nincsenek ilyen godjaid.
2010. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális.

Ahogy egy korábbi válaszoló írta:rakass egy jó keretbe egy sima üveget.

2010. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
egyébként tudod milyen szar érzés, hogy alig látsz szemüveg nélkül???? főleg ha szemüveges leszel, utána úgy fog romlani a szemed, hogy szívhatod....
2010. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!