Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek kontaklencsém...

Szerintetek kontaklencsém vagy szemüvegem legyen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amelyiket akarod, lencsével olyan mintha tökéletesen látnál de mindig fizetni kell érte.

Szemüveggel csak keretek közt látsz ami zavaró lehet, de jó esetben csak egyszer kell fizetni érte.

2010. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

miért kéne többször fizetni?

szerintem a kontaktlencsét válaszd, ha bírja a szemed, meg azt nem tudod könnyen összetörni:D

de ha pl zavraja a szemed válassz szemüveget,olyat ami illik hozzád:)

2010. aug. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"miért kéne többször fizetni?"


3havonta.....rendelni kell nekem 3havi lencsém 9980 FT....szóval egy évre 40.000 FT+a folyadék


mondjuk ha évente veszel 40ezer forintos szemüveget:DDD

"Akkor ugyanolyan mintha lencséd lenne".

2010. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mindenesetre kérdezd meg a szemészt, az elmondja az előnyeit és hátrányait is. Nagyban függ az életviteledtől is, hogy melyiket használd.
2010. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 emberke válasza:
én azt mondom hogy mindenképpen szemüveg a kontaklencsével sok a macera drágább mint a szemüveg és még károsodás is gyakrabban előfordulhat de te tudod
2010. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a szemüveget választanám, a kontaktlencse ugyanis rendkívül egészségtelen. A szemüvegkeretet azonban nem árt alaposan megválasztani, mert egy rosszul megválasztott szemüvegkeret az egyébként kimondottan helyes, szép arcú emberekből is szörnyeteget csinál. Javaslom, hogy szemüvegkeretet vásárolni ne egyedül menjen, legyen önnel valaki, aki tud ebben segíteni önnek.
2010. aug. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

van akinek kifejezetten jól áll a szemüveg. ha ilyen vagy, mindenképp szemüveg. és választhatsz olyat is hogy nem zavaró hogy "csak keretek közt látsz". a kontaklencse iritáciot okozhat, van aki nem birja főleg hosszútávon. de egyik haverom pl váltogatja. van szemüvege is, de ha olyan kedve van akk lencse. nekem csak 0,5 és 0,75 ös a szemüvegem szóval nem hordom rendszeresen. ha rendszeresen kéne elgondolkodnék rajta mert nemszeretem.

na szal a lényeg: egyénenként változo kinek mi jön be

2010. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én még anno vagy 60 ezerért vettem egy szemüveget, de annyira nem szoktam meg hogy mindig az lenne rajtam...szeretem és nagyon szép, de havonta veszek napi kontaklencsét, abból 6000 Ft 30 db...ez a Vision Expressnél van, MyWear a márkája azt hiszem, és nagyon kényelmes, próbáltam már olyat is ami nem áltt meg a helyén, szerintem nagy volt...erre is vigyázni kell, észrevehetetlen legyen, ha jó a lencse, akkor nem is érzed, hogy van :)
2010. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, amúgy nekem is csak 0.75-ös a szemem, vagy 0.50, nemtudom :D mintha most javult volna...
2010. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!