Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan kell felhelyezni a...

Hogyan kell felhelyezni a kontaklencsét, hogy ne essen ki?

Figyelt kérdés

Szoval már rajta van a szemgolyon, de ha pislogok kiesik. Tegnap estétől van még csak, és ma reggel tettük be először itthon, mert az este az üzletben berakták. Van hogy van alatta egy kis levegő es ezert esik ki.

Egy órába telt mire betettem.

Nektek legelőször hogy ment? És kb 2 hét mulva tényleg szinte csak 2 perc lessz ha már megtanultam?


2010. aug. 13. 06:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegésziteném a kérdésem: a kontanktlencsém +9 es mindkettő, 21/F
2010. aug. 13. 06:08
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy kifordítva teszed be? ha rajta van a szemgolyón akkor már nemigen jön ki a pislogásnál
2010. aug. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miután ráraktad forgasd meg a szemed, és csak utána pislogj :D 16L
2010. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos nem forditva raktam, csak néha levegő meg alá, és pislogásnál kiesik.
2010. aug. 13. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:

1 hét alatt szerintem megtanulod hogy a legkönnyebb betenni/kivenni és akkor már fél perc alatt is sikerülni fog. Eleinte mindenki bénázik:)

Mielőtt a szemedre rakod cseppents egyet a folyadékból a lencsére és úgy rakd a szemedbe, aztán mozgasd a szemed jobbra balra fel le és csak utána pislogj rá.

2010. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!