Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtől fájhat a fejem?

Szemtől fájhat a fejem?

Figyelt kérdés
Egyik szemem fáj, és úgy érzem, gyengébben is látok. Attól félek, hogy valami komolyabb bajom ban, pl agydaganat. Holnap megyek szemorvoshoz, elpanaszkodom neki. -1es szemüvegem és kontaktlencsém van, amint egész nap hordok, de most már akkor is fáj a szemem, ha felteszem. Ötletek?
2010. aug. 11. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet megerőltetted a napokban, vagy esetleg túl sok számítógépeztél. nekem emiatt szokott fájni a szemem. Ha lencse betételkor is fáj, az komolyabb lehet...

De természetesen fájhat attól a fejed, hogy fáradt vagy "fáj" a szemed.

2010. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5-6 napja jelentkezett. Éppen kirándulni mentunk, és akkor vettem észre, mintha kicsit rosszabbul latnak. Előtte sokat voltam légkondis helyen, azt meg is érezte a szemem meg a torkom is. Anyu szerint begyulladt. Reggel mikor felkelek, akkor nem fáj, de nap végére már igen. Beteszem a lencsét, akkor nem fáj, csak később....Nagyon félek, hogy valami komoly....
2010. aug. 11. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy szembelnyomást nem ártana méretni...
2010. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
voltam dokinál, azt mondta be van gyulladva, kaptam rá cseppeket, remelem ettol elmulik
2010. aug. 12. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!