Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol melyik klinika a legeslegj...

Hol melyik klinika a legeslegjobb lézeres szemműtét esetén?

Figyelt kérdés
-4-es dioptria. voltam a sasszemklinikán, műthető. de én a legeslegjobb klinikát akarom választani.

2020. nov. 10. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Da Vinci?
2020. nov. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

...kérdéssel ne kérdéssel válaszolj lécci...

nyílván h tapasztalatok alapján tettem fel a kérdést.

2020. nov. 10. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha van valamiről tapasztalatom, attól még a többiről nincs. Honnan tudjam, hogy az a legjobb?
2020. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Sasszemmel szerintem nem jársz rosszul, azoknak van a legjobb műszaki berendezése és a legnagyobb tapasztalata. Van egy elég jó összehasonlítás a klinikákról és a lézerekről: [link] Itt:

lezeres-szemmutet-ar.hu

2020. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi. van vmi a jobb szrmemben amit nem akarnak elárúlni.ezért nem bizom mar bennuk. tan szzk ba megkérdem.
2020. nov. 12. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az a tan szzk ? Ha a Sasszem nem szimpatikus én a Jamesbe, vagy a Focusba mennék.
2020. nov. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
75%
Szia. Ha még nem műtetted meg a szemed szerintem ne is tedd. Én 2 évvel ezelőtt műtettem meg és nagyon megbántam. És nem csak én vagyok ezzel így. Ha neten utána olvasol sokan hasonló problémákkal küzdenek mint én. Eszméletlen fényérzékenység, nagyon gyorsan száradó szem, és a nap végére már nem is látok élesen. Ha belegondolok hogy a szemüveges létem alatt tökéletesen láttam, és ezt az éles látást eldobtam azért, hogy ne hordjak szemüveget, ráadásul egy vagyont költöttem rá, elkap az ideg. Ha ezt valaki így előre elmondja nekem nagyon hálás lettem volna neki. Minden napom úgy telik mostanában hogy amikor már szárad a szemem és egyre rosszabb csak arra tudok gondolni, hogy vajon van esély rá, hogy egyszer újra a régi lesz? Nagyon leromlott az életminőségem e miatt.
2020. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!