Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet valakinek folyton...

Mitől lehet valakinek folyton teljesen vörös a szeme?

Figyelt kérdés

Egyik 19 éves haveromnak folyton vörösek a szemei már vagy 2 éve. Reggel is amikor felkel, egész nap, éjjel is, mindig.


Az a rész ami fehér az neki kb full vörös mindig. Mindkét szeménél ez van, napközben általában inkább napszemüveget hord.

Kérdeztem már tőle, azt mondta fogalma sincs mitől van, de amíg nem fáj vagy valami addig nem megy vele orvoshoz.



2020. aug. 22. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Vàmpír??


Lehet valami tudatmódosítótól vagy valami gyulladás. De ha ennyi esze van hogy jó van az úgy...

2020. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Több mindentől lehet. Sokat ül tv., vagy számítógép előtt. Por, vagy pollenallergia.
2020. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomás?
2020. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bhaurora1 ***** válasza:

1.tudni kéne, hogy él stb... Tv, sz. gép, uszodai víz, megeroltetes, alvás...

2.szemorvosnal nem volt kivizsgaltattni, csak talalgathatunk mi itt...

3.vki írta az allergiát, csinaltasson allergia teszteket is..

4.lett - e vmi sérülése 2 éve a szemében, pl.:nekem a sz.hártyam "karcos" lett mert 1 leeső db-z széle a szembe csapódott, azóta is már gyengébb szemtörlésnél eléggé érzem belülről

... Olyan mint ha vmi por lenne ott s az karcolná olyankor, doki erre nem jegyzett semmi különöset, bár nem is kérdeztem, de nagy baj, nem lehet..

2020. aug. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Javaslok gyógyszer előtt olyan termeszetes anyagot enni ami at tud hatolni a retinagátin es jót tesz a szemnek, gyógyitja. Az egyik ilyen anyag a hidrogen! En ezt szedem, es jó a szememnek. Küldök anyagot erről!
2020. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!