Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak vele? Elmúlik...

Mit csináljak vele? Elmúlik magától?

Figyelt kérdés
Történt egy kis baleset a barátom az arcomra élvezett de belement a szemembe egy kicsi és azóta fojik a könnyem ..ez már kb 2 órája volt ha nem több ..persze kimostam meg minden de semmi változás. Elmúlik magától vagy irány az orvos? Ha igen mit mondjak neki az igazat mégsem mondhatom elég kínos lenne. Elöre is köszönöm a válaszokat
2010. aug. 4. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmúlik, nyugi. Nekem három napja spriccelt bele, tök véletlenül, azt hittem besz#rok, úgy égett!!! Kimostam, hideg vizes ruháztam, aztán elmúlt. Akkor nem volt vicces, de most, hogy eszünkbe juttattad, jót nevettünk rajta. Szóval nyugi, hideg víz, esetleg jég, aztán ennyi :)
2010. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm:)hát ő is csak nevetett rajtam persze "bocsánatot" kért :) imádom

borogatom :)köszi

2010. aug. 4. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!