Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges lettem, 2 -es...

Szemüveges lettem, 2 -es dioptriás és érdekelne hogyha pl 1 évig hordom mindig akkor javulhat a látásom és talán nem lesz rá szükség?:)

Figyelt kérdés

#Szemüvegeslettem #Távolárás
2020. júl. 31. 23:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem 16 vagyok :) 17 leszek a honapban szoval fiatal
2020. júl. 31. 23:21
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de a szemüveg viselésétől sajnos nem fog "visszajavulni" a látásod semennyit sem. Viszont -nem ijesztgetésképp-,de simán előfordulhat, hogy szemüveg mellett is tovább romlik. Nekem legalábbis így volt. Több, mint 10 éve vagyok szemüveges (most 29 vagyok), folyamatosan hordom, de kb 3 évente kell erősebb szemüveget csináltatnom. Eleinte én is utáltam a szemüveget, de mára már kifejezetten megszerettem magamon, csak meg kell találni azt a keretet, ami jól áll. :)
2020. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem fogsz kigyogyulni belole.

Lezeres szemmutet kell neked, ha javitani akarsz...

2020. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem :) köszönöm az őszinte válaszokat, nem értek ehez mert most lettem az csak és még a szemüvegem sem készült el :) ehez is hozzá szokom majd mint bármi máshoz, a lézeres műtétről én is halottam de elég ijesztően hangzik :D kedves első válaszoló jobbulást, szemtornát majd kirpobalom hatha segít, távolra nem látok jól, de alapvetően nem vagyok egy vaksi :D remélem tovább nem romlik a szemem és fentarthatom ezt az állapotot sokáig és max idősebb koromra leszek vaksi xd
2020. aug. 1. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2 es és a 3 as válaszoló nagyon jól írta le a dolgot. A megoldás a lézeres szemműtét. Fájdalommentes, és örökéletre szól. A vizsgálat, és a tanácsadás ingyenes. Nekem mind a két szememen meg lett csinálva.
2020. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha mínuszos, akkor tovább romlik, ennek semmi köze a szemüveghez. Akkor áll meg, amikor a fej növése is, tehát olyan 20-23 éves kor között.
2020. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért is kell elmenni szakorvoshoz. Ő majd megállapítja az alkalmasságot. Addig meg marad a szemüveg.
2020. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!