Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Párszor megesik például most...

Párszor megesik például most is, hogy elkezedek gépezni vagy olvasni és egy pár perc mulva összemosódnak a betük és jóbban kell koncentrálnom, távolra azonban kitűnően látok melesleg 15 éves vagyok lehet, hogy szemcsis leszek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Képernyő előtt ez nem csoda. Írj valamit egy fehér papírlapra, tedd magad elé, ha azzal is ez történik, akkor valóban a látáspd lehet, ha nem, akkor csak rosszul bírod a képernyő vibrálását. Ne vidd túlzásba a gépezést, mert attól is szemcsis lehetsz.
2010. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj távolabb a monitortól ne 5 cmről nézd:D És tarts óránként 10 perc szünetet,akkor nem leszel szemcsis!!o.o
2010. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
öö köszi:) de nem gépezek sokat és távol vagyok a géptől és ha sima könyvet olvasok akkor is néha nem tudom elolvasni de van amikor meg tök tiztán valamikor meg alig látok:(közelre
2010. júl. 11. 22:19
 4/7 A kérdező kommentje:
ha esetleg szemcsi kellen mindig kéne hordanom:Oo.o
2010. júl. 11. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem csak gépezéshez kellene o.o-i!:D
2010. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha könyvvel is előfordul, akkor valószínű, hogy kelleni fog egy szemcsi, de nem állandóan hordandó, hanem olyan plusszos, amit olvasáshoz és számítógéphez kell felvenned majd. Szerintem az tök helyes dolog, nekem mínuszos van, tehát állandóan hordom, messzire nem látok, és mindig olyat akartam, amit csak olvasáshoz kell. Választasz valami dögös színt és fazont, és baromi okosnak fogsz vele látszani. Genyó kémiatanároknál tuti recept :)
2010. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát ha az a sorosm :O:P



de köszi a válaszokat(L)

2010. júl. 12. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!