Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor mulik el az izomhuzodas?

Mikor mulik el az izomhuzodas?

Figyelt kérdés

Tegnap este olyan szinten meghuztam az oldalamat, derekamat, hogy remegtem izzadt hanyingerem volt. Atsugarzott a hasamba a fajdalom. Szimplan fekudtem az agyban es rosszul mozdultam. Ha felemelem a jobb labamat akkor megjobban faj. Ulok es sehogy se jo. Fekve ugy a jo, ha azon az oldalamon fekszek amit meghuztam. Mar az erintett terulet felett is faj a hatam, ha gornyedek ha kihuzom magam. Fajdalomcsillapitot vettem be este es most is de ez kegyetlen. Mit csinaljak, mikor mulik el?

Latta sebesz, azt mondta, hogy egyszeru izomhuzodas. De ez komolyan ennyire faj?

20/L



2018. máj. 31. 08:52
 1/2 anonim válasza:

Mindenképp menj el orvoshoz.

A fájdalom enyhítésére használhatsz például jégzslét, lóbalzsamot ( a hűsítős félét ), Aloe gélt, rictofit sportkérémet, vagy hasonló természetes, lehetőleg mentolos készítményt. Ha komolyabb a baj, a kórházban / orvosnál úgyis megoldják.

2018. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mennyi ido alatt mulik el teljesen? Az oldalamnal huztam meg valamit, a hasam feloli izom is szokott fajdogalni ha ugy mozdulok. Mintha ujra megakarna huzodni, belenyilal. Szerda este tortent, vasarnap ban. Orokre igy maradok?
2018. jún. 3. 07:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!