Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Koponyaalapi töréssel megműtenek?

Koponyaalapi töréssel megműtenek?

Figyelt kérdés

(2 hete volt egy balesetem ahol ütés érte a fejem, 1 éjszakát voltam kórházban, CT nem mutatott semmit)

Nem fáj semmim, ugy kezdődött, hogy egyik éjjel elkezdett fajni a fülem es szivárgott belőle szalmasárga folyadék. A orvosok azt mondtak valószínű agyvíz. Ez 4 napja volt. Azóta megszűnt a fájdalom es a valadekozas is, már csak el van dugulva a fülem. Küldözgetnek minden felé, nem tudják pontosan mi a baj, csak koponyaalapi törés a gyanú.

Ha tegyük fel az, normális hogy nem faj semmim, nem szédülök, nincs hányinger, teljesen jol érzem magam, egyedül a fülem van eldugulva.

Fogják ezt műteni? Nagyon félek, hogy műteni kell.


2018. máj. 22. 11:55
1 2
 11/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Eleve ott akadok el, hogy ha CT volt és eredmény nincs, akkor hogy visznek el máshová, mi alapján, illetve a kezelést mi alapján kapod.
2018. máj. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Abból a kórházból kiengedtek, mert nem volt semmi baj. Azóta hazajöttem (Baja) es rá 1 hétre ismét bekerültem.
2018. máj. 24. 07:01
 13/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, akkor viszont az ottani zárójelentésen rajta van minden, így a CT eredmény is.
2018. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, csak az itteni dokimnak a konkrét képek kellenének. Bocsi ha rosszul fogalmaztam eddig. A képekről van szó.
2018. máj. 24. 13:25
 15/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja, hát az teljesen más. Amúgy azt mivel CD-n adják ki, személyesen lehet átvenni sajnos.
2018. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen :/
2018. máj. 24. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!