Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma Nitrohigitot használtam...

Ma Nitrohigitot használtam ragasztó eltávolításához, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Az automon el kellett tavolitanom pár ragasztás nyomot ( embléma feliratok, mert lelopták őket) nitrohigitó hozta csak le szépen a ragasztót, de közben a rongyról biztos beszagoltam én is mert büdös volt ( szoktam néha festeni is ahhoz hasonló.) lehet bajom? Rá volt írva hogy halált is okozhat és tüdő romboló. Sajnos elszívóm és menó maszkom nincs az ilyenekhez, főleg hogy évente 1-2x használok hobby szinten ilyen szereket ( festes, szepitesek stb)

2017. okt. 5. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Csak nagyobb mennyiségben belélegezve okoz kábultságot (szipuzás) és idegrendszeri károsodást. Az autód festésének viszont biztosan nem tett jót, mert azt megtámadja. Ha öntapadós ragasztót kellett eltávolítani, ahhoz a benzin jobb lett volna.
2017. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de elmúltál 12 éves, és ilyen butaságot kérdezel? Semmi bajod sem lesz, hacsak nem szipuzol.
2017. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet bajod, ha megittad. Egyébként nem.
2017. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!