Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet maradandó károsodásom?

Lehet maradandó károsodásom?

Figyelt kérdés
Dühkitöréseim vannak, nem részletezem, de családi konfliktus, nem valamiféle 12 éveskori nagy szerelmi bánat. Levezetés képpen a falba verem a kezem, pl most egyhuzamban elég sokszor, elég erősen ütöttem meg.... Már vagy 3 hónapja folyamatosan lilakékzöldsárga és fáj. Lehet ebből valami maradandó károsodásom? Mert rajzolok és zongorázok, amihez kell a kezem... Tisztában vagyok vele, hogy nem tesz jót, de elroncsolodhat annyira hogy a végén ne tudjak vele semmit csinálni?

2017. máj. 2. 00:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10: nem az a baj ha dühös hanem ha vegleny módjára csak ösztön szinten bírja lekezlelni azt. Ilyenen az ordibalo cigányok meg villamos ablakát csapkodo hajléktalanok. Aki normális, értelmes ember az onkontrollt gyakorol. Külön foglalom is van arra ha valaki erre képtelen; dühkitörés..
2017. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11: Szerintem ez nem baj, az egész sztoriban csak az az egy a baj, ha összetöri a kezét.

Valami fájdalommentes dühöngési módot kell választani és rendben is van a dolog.:)

A kérdés is erre vonatkozott, nem a dühkitörés kezelésére.

Az egy külön sztori, ha arra keres megoldást, de teljesen megszokott dolog. mivel nem bánt mást, magát bántja, ezért csak módszert kell váltani, más kezelnivaló nincs rajta.

2017. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Valami fájdalommentes dühöngési módot kell választani és rendben is van a dolog"


Szerinted.

2017. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"A kérdés is erre vonatkozott, nem a dühkitörés kezelésére. "


Pedig ezt kéne kezeltetnie!

2017. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Az egy külön sztori, ha arra keres megoldást,"


Nem, ez egy és ugyanaz a sztori.


"de teljesen megszokott dolog. "


NEKED.

Normális embereknek nem megszokott.

2017. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hangsúlyozom: normális.

Az elmebajosoknak igen, "megszokott" dolog.

2017. máj. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem inkább harapj párnába, vagy magadban számolj el húszig.
2017. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!