Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet maradandó károsodásom?

Lehet maradandó károsodásom?

Figyelt kérdés
Dühkitöréseim vannak, nem részletezem, de családi konfliktus, nem valamiféle 12 éveskori nagy szerelmi bánat. Levezetés képpen a falba verem a kezem, pl most egyhuzamban elég sokszor, elég erősen ütöttem meg.... Már vagy 3 hónapja folyamatosan lilakékzöldsárga és fáj. Lehet ebből valami maradandó károsodásom? Mert rajzolok és zongorázok, amihez kell a kezem... Tisztában vagyok vele, hogy nem tesz jót, de elroncsolodhat annyira hogy a végén ne tudjak vele semmit csinálni?

2017. máj. 2. 00:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocs, előre is köszönöm a normális kommenteket!
2017. máj. 2. 00:51
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Felröhögtem (vagy inkább elhűltem?), amikor a vége felé odabbiggyeszted, hogy te ezzel a "kézzel" zongorázol és rajzolsz..

Valamit szedjél az elmebajodra kérlek. Annyi, de annyi orvos van. Direkt nektek.

2017. máj. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez egy normális kommentem volt, csak meg kell benne találnod a lényeget. Nevezetesen azt, hogy nem a kezed itt a lényeg, hanem ez az egész "élet". Keress fel egy orvost, komolyan!
2017. máj. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a viharba ne, haverom egyetlen ilyen utessel eltorte a csuklojat, ami aztan szarul forrt ossze es később műteni kellett valami csípőcsontos potlassal. Rövidtávon leszokott az ilyen fele "dühkezelésról", mit ne mondjak... Persze ha csak nyafka csapkodás, akkor nem lesz baja...
2017. máj. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha nem vered túl erősen a kezed vályogfalba akkor nem lesz baja, nyugi. :-)

De csak óvatosan mert szeg is lehet benne.)))

2017. máj. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Meg kéne mutatni orvosnak vagy gyógytornásznak és meg kéne rögönyözni, ha gyanú van sérülésre.


De mért nem veszel valamit, amit püfölhetsz?

Boxzsákot...

Vagy szögelj a falra egy jógaszőnyeget vagy habtapit duplán és üsd azt... vagy szigetelőtáblát az OBI-ból...:)

2017. máj. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Vagy menj ki az erdőbe ordítani! Van ott erdő?
2017. máj. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szivesen kimegyek veled kiabálni az erdőbe.:)
2017. máj. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Meg kéne mutatni orvosnak vagy gyógytornásznak és meg kéne rögönyözni, ha gyanú van sérülésre. "


Minek? Másnap újra kezdi. Felesleges ennek. A fejében van a gond, ott kell rendet rakni. Nem üvöltözni. Ha a fej tiszta és nincs galiba, nincs ilyen se. Üvöltözés se. Semmi. Éli normálisan és dühkitörések nélkül az életét, mint a normális emberek.

2017. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9: ??

Szerintem félre tetszett informálódni.

Az a normális ember, akinek vannak érzelmei.

Aki soha nem érez semmit, az a nemnormális.

Ha sose vagy dühös, sürgősen fordulj orvoshoz!

2017. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!