Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ti hogyan repesztettétek fel...

Ti hogyan repesztettétek fel a szemöldökötöket?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tegnap sikerült felrepesztenem a szemöldököm és össze kellett varrni. Kíváncsi vagyok hogy másoknak hogy sikerült :D.


Én úgy csináltam hogy húgomat megijesztettem éjjel (nem direkt) és leütött a telefonjával és az éle a szemöldökömhöz csapódott :'D

18/f



2017. ápr. 22. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor kicsi voltam,kb 5-6 éves,volt egy farönkből készült hintánk. A hinta előtt guggoltam,a tesóm a hinta mögött állt. Meglökte a hintát,közbe szólt nekem és ahogy hátrafordultam,pont a szemöldökcsontomat kapta el. Nem varratták össze. Most 22 vagyok,de még mindig látszik a helye.
2017. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bukósisakról leszakadt a plexi, és bevágódott a leszakadt, de még a házban lógó kuplungkar. Egy gyorsasági motorral mentem éppen, előtte is már vacakolt az elektronika (kétütemű lévén az iszonyatos fordulat miatt muszály volt a fokozatoknál fojtást alkalmazni), aztán egyszercsak az egyik legnagyobb kanyarnál hiába csináltam bármit, nem fojtotta le a fordulatot, túlpörgött a fokozat, és esélyem nem volt arra, hogy még a kanyar előtt letudjam dönteni az ívre, szinte merőlegesen a pályával vágódtam a betonfal palánkjának, amit át is szakítottam. A motor a lendülettől még egyszer kifelé csapódott, ami a derekamnál kapott el, és csapott vissza, így nem vágódtam teljes lendülettel neki a betonfalnak, ekkor már a plexi leszakadt, a kuplungkar így vágódott be, aztán a motor alá kerültem, de ekkor már semmire nem emlékeztem. Orron, fülön, szájon át véreztem, agyi sérülés, törések, szemöldök felrepedés, majdnem 1 év kórház, teszem hozzá, a szemöldökfelrepedés volt a legkisebb probléma. Azóta nem ültem motoron, nem azért mert nem akartam vagy féltem volna, hanem mert a balesetből olyan visszamaradások lettek, amik miatt nem tudok motorra ülni többet.
2017. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!