Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mikor szoktatok elmenni a...

Ti mikor szoktatok elmenni a kozmetikushoz kiszedetni a szemöldökötöket?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy pl. havonta, vagy mikor mentetek el először kiszedetni, hanem mennyire van akkor már "rossz" állapotban a szemöldökötök? -tehát mennyire nőtt vissza (ha van rá lehetőség légyszi csatoljatok képet is)

És hogyha te előtte mondjuk beleszedtél és nem nőtt rendesen vissza, akkor a kozmetikus le fog cseszni? :D


2016. jún. 27. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak szedem kb. 3 naponta, így mindig csak 1-2 szálat kell. Miért cseszne le? Nincs hozzá joga.
2016. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikusnál egyszer voltam, formára szedte, ez több éve volt. Azóta minden nap kiszedem a kinövő szálakat, így mindig tökéletes.
2016. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálna lecseszni... Az én kozmetikusom egy bűbáj és szerintem a legjobb szemöldök stylist. :) Volt hogy nem kicsit elhanyagoltam de egy pillanat alatt helyrehozta. :) Asszem vannak kint képek a honlapján. www.szepsegterapeuta.hu
2016. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2016. jún. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!