Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon félek! Lehet valami...

Nagyon félek! Lehet valami bajom tőle? ( lent folytl

Figyelt kérdés

Már nem az első alkalom ,hogy véletlenűl melegebb vizzel csináltam a beöntést és forró volt égetett.

Tegnap ugyanez volt forróval csináltam végül csak beadtam és fájt ha bajom lenne tőle már érezném???? Félek segítsetek!!!



2016. jún. 27. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Minek kell a beöntés??
2016. jún. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az most lényegtelen! Ma reggel voltam a wc-en es nem erzetem egest akkor nincs baj? Nem fájt!
2016. jún. 27. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Minek kinzod magad beontessel, ha nem egeszsegugyi okbol kell? Gondolom anal szex miatt csinalod, mert nem mondod meg miert kell. Figyelj oda jobban maskor!! Ez nem jatek... lehet bajod, igen. Egesi serulesed lehet, azzal meg tuti korhazba kell menni, ha megeg a vegbeled.
2016. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Akkor talán nincs baj. De valóban égési sérüléseket szerezhetsz ilyenkor. Meg amúgy is...minek kínzod szerencsétlen végbeled anállal? Jó kis végbélrepedés is lehet a vége....
2016. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb jobban figyelj oda, hogy milyen meleg a víz. Amúgy is ilyenkor inkább kicsit hűvössebb vizet töltsél be magadnak. Ártani nem ártasz vele ha hasonló esetben langyos kamilla teával töltöd fel magad s megpróbálod minnél tovább bentartani. Én megértelek mivel maximálisan beöntés párti vagyok. 60F Egészségedre!
2016. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Én technikailag nem értem. Ha érezted hogy túl forró a víz, mért nem öntöttél hozzá egy kis hideget? Mért öntötted be forrón?

De mindegy is. Ezek szerint nem lett baj belőle, de lehetett volna.

2016. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!