Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon félek mit tegyek?

Nagyon félek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még pár hónapja rácsapódott a hüvelykujjamra az ajtó és a körömágyamnál elég csúnyán elkezdett vérezni az ujjam, nagyon fáj. Azóta eléggé csúnya a körmöm, van rajta egy "csík" is, bemélyedés féle.. fölötte egy fehéres kis folt, gondolom emiatt..és mivel nem szép látvány, egy ideje festem a körmömet és úgy nem annyira látszik csak a bemélyedés. Ma elkezdtem kapargatni a körömlakkot és valami fehéres cucc volt a körömlakk alatt, gondoltam a körömlakk. Le akartam szedni és nagyon belenyilalt a körmömbe, rájöttem a körmömet szedegetem..olyan mintha több rétegből állna a körmöm és most fáj ha hozzáérek a fehér részhez.. mit tegyek?
2016. ápr. 29. 13:37
 1/4 anonim válasza:
Ha ennyire félsz, mutasd meg dokinak.
2016. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klopusz ***** válasza:

A köröm valóban több rétegből áll, ezt te is láthatod, ha pl. véletlenül beszakad.


Ha nem tudod, mi van, menj el sebészetre. Megröntgenezik, hogy tuti nincs-e eltörve illetve ha "csak" zúzódott, tudnak adni tippeket, hogyan csökkentsd a fájdalmat.

2016. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mosd le a körömlakkot és menj el sebészetre.
2016. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel fölösleges orvoshoz menni, csak kiröhögteted magad. Sérült a köröm is, érthető. Majd lenő.
2016. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!