Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagon faj a bokam, mit tegyek?

Nagon faj a bokam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma tesioran futas kozben beleleptem eg odorbe, es kifordult egy illanatra a bokam. Akkor egy kicsit fajt par percig aztan elmult, utana nem eroltettem meg.

Vszont kb. 1 ora elkezdett fajni, befasliztam de meg mindig rossz. Olyan min ha zsibbadna es gorcsolne meg neha szurkal a bokacsontom. Ha lehet osszefugges akkor par honapja far a terdem neha nagyon, neha egyaltalan. Mostanaban ujra rakezdett es ezrt santitok is egy kicsit par napja.



2015. okt. 21. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, csak nem tesi órán. Érdemes elmenni orvoshoz, hogy eltört e. De általában rögzítőt írnak fel rá.
2015. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Borogatni kellene és felpolcolni, ha nem tört el, menjetek el sebészetre, hogy megröntgenezzék.

Nekem másnap reggel egy ilyen után még rondább lett, lila és dagadt, rá sem bírtam állni, előző nap még elsántikáltam a sebészetre.

2015. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem tört, mert tudom mozgatni, meg annyira nem fáj (bár még nem tört/repedt semmim soha) csak szur meg most már a láujjaim is szurnak.

most fel van polcolva (nincs bedagadva teht orogatás nem annyira fontos) de rossz neki ugyhogy inkább nem polcolom. tudok rajt állni csak furcsa érzés, szerintem meglátom mi lesz hnap (pl. bedagad e, jobban fáj stb)

bocsi helyesirási hibákért csak nem vagyok hive a jo irásnak :/

2015. okt. 21. 17:45
 4/4 A kérdező kommentje:

Sztem a labujjaim az3rt szurtak mert szoroaan volt befaslizva es elszoritotta leet a verkeringessemet, most nincs fasli rajta.... egy 20 percig ne fajt, de akkor ne mozgattam csak ulem es tv ztem :p

Most megint rakezdett, szur mg mindig a bokacsontom korul. Lecsekkoltam meg nem dagadt be, remelem nem is fog. Ha mozgatom olyan mint ha nehezen mozogna, aannyi a kulonbseg hogy kicsit lassBb es min hanvalamivel dorzsolodne, magamba "erzem"

Ez mi lehet? Lehrt koze ahhoz h faj a terdem es a lbszaram? Nagyon furcs es rossz erzes...

2015. okt. 21. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!