Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit lehet csinálni a megnyúlt...

Mit lehet csinálni a megnyúlt bokaszalaggal?

Figyelt kérdés

Évek óta gondom van mind a két bokámnal. Nagyon könnyen kificamodik, van hogy sima gyaloglásnál is. Az orvos azt mondta hogy nincs elszakadva a szalag. (nem volt röntgenes, vagy más vizsgálat, csak tapintás alapján) Ezért én arra tippelek hogy megnyúlt a szalag.

Mit csináljak vele hogy tesiórán rendesen tudjak dolgozni, ne kelljen attól tartanom hogy kimegy? Van másnak is hasonló problémája? Előre is köszi a segítséget! :)



2015. szept. 23. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre kaphatsz felmentést a dokitól. Bár pont nem ajánlott. Mozgatni kell.


Hány éves vagy? Bár tesiből sejthető. De nem mindegy hogy 12, 14 vagy mondjuk 17.


Amúgy doki azt várja, hogy helyre jöjjön, Ha elmúltál volna 24 éves megműtötték volna. Addig simán magától helyre jöhet.


Gyógytornára nem küldtek el?

2015. szept. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16/L vagyok. Nem küldtek el gyógytornára, a tesiranárom ajánlott néhány gyakorlatot, azokat szoktam csinálgatni...
2015. szept. 29. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Reméljük meggyógyul és nem kell megműteni!


Huszonnégy éves korodig nősz addig van rá esélyed.


Kontrollra járnod kell dokihoz?


Volt lány barátomnak meg 3/4 részt szétszakadtak a bokaszalagjai mielőtt megismertem, nem jó cipőben dobos vidéken kutyát sétáltatva és utána rohangálva. De egy hónap alatt simán felépült.


Két jó pár erre alkalmas túrabakanccsal simán megúszta volna. (Még pénze is lett volna rá bőven.)

2015. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!