Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem erzem a nagyujjam?

Nem erzem a nagyujjam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lenne egy problemam. A csuklom oldalso reszet megutottem ahol a nagyujjam vege csatlakozik a kezemhez. Remelem ez ertheto ugh. Pontosan nem tudom hogy ez most utodes vagy csak meghuzodott, de mikor a baleset tortent azonnal elzsibbadt. A nagyujjam most nem faj csak a csuklom reszen egy kis ponton ha megerintem, nagyon erzekeny. A nagyujjam kivulso oldala el van zsibbadva a korom feletti ressz menten. Inkább felzsibbadt allapotban van. Mar 2 napja ilyen, szerintetek magatol rendbe jon?

2015. aug. 28. 20:29
 1/2 anonim válasza:
Nem értek hozzá,de szerintem valami ideget üthettél ott meg. Jobb lenne, ha orvoshoz mennél, mert komoly bajod is lehet miatta
2015. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mifele komoly bajom lehetne ebbol? Nem kotozkodes keppen de nem szeretnek orvoshoz menni semmi fele keppen.
2015. aug. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!