Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Baj ha átlátszó leves valami...

Baj ha átlátszó leves valami folyik a sebből?

Figyelt kérdés

Tegnap este megkarcoltam a kezem. Véres lett és kidagadt. Reggelre az egyik vágásból átlátszó lé kezdett folyni és olyan lilás a seb körül.

Kell rá tenni valamit? Este nem tettem rá csak a karkötőt amit mindig hordok



2015. júl. 25. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A karkötő az baromira elősegítette a gyógyulást! Valószínűleg elfertőzte! Tisztítsd ki egy kis alkohollal, majd kend be betadinnal és ragaszd le RAGTAPASSZAL.
2015. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha gennyezik és bedagadt, akkor azzal már orvoshoz kellene fordulni. És igen, első jól mondta, a karkötővel elfertőzted alaposan.
2015. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De túlélem ha nem megyek orvoshoz, nemigaz?
2015. júl. 25. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én nem kockáztatnám meg, hogy rosszabb lesz. Megfelelő orvosi ellátás hiányában pár nap múlva már bánni fogod, hogy most nem mentél el, mert az elfertőződött seb azért nem játék. Ha a kosz is benne van, úgy még rosszabb.
2015. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Inkább a halál, mintsem megmutassam a családomnak, hogy mit tettem magammal.

Azért köszönöm a válaszokat. További szép estét

2015. júl. 25. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, elmúlt? Elmentél vele dokihoz?
2015. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miélőtt végleg elmúlt volna minden kiderült. Életemben nem éreztem még olyan szörnyen magam. De mostmár sokkal jobb így :) ez volt az utolsó ilyen kérdésem...:'D azóta nem csináltam és mostmár van ami visszatartson
2015. aug. 18. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy rendbe jöttél. :) Vigyázz magadra!
2015. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2015. aug. 22. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!