Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet agyrázkódás?

Lehet agyrázkódás?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak, mit csináljak. A következő történt: ma de. 11 körül borotváltam a lábamat a kádban (félig bent volt a bal lábam a kádban, a másik kint a kád mellett) amikor hirtelen beleesett a zuhany feje a kádba. Sokszor szokott beleesni, jó nagyot üt, úgyhogy nem akartam, hogy ráessen a lábamra, ezért ösztönösen felkaptam jó gyorsan a lábam. Abban a pillanatban egy éles, erős nyilallást éreztem a fejemben bal oldalon felül egy pontban a koponya tetejénél. Ennyi, azt nem éreztem, hogy a lábam hozzáütődött-e a fejemhez. Majd kb. negyed óra múlva az államnál alul enyhén elkezdett fájni, ez azóta is fáj egy kicsit. Annyi tünetem van még mintha egy picit be lenne dugulva a bal fülem. Rágásnál, ha mozgatom a fejem előre-hátra v. hajolgatok, mintha egy nagyon halványan fájna bal oldalt, de lehet, hogy ezt csak beképzelem. Ha rákoncentrálok, akkor úgy érzem, hogy mintha fájna egy kicsit, ha nem akkor semmit sem érzek. Nem tudom, hogy ez pszichés, vagy tényleg történhetett valami, mert arra sem emlékszem, hogy fejberúgtam volna magamat, csak a hirtelen erős nyilallásra. Tudom, hogy az agyrázkódás tünetei később is kijöhetnek (akár napokkal is), szerintetek muszáj ezzel feküdnöm, vagy elmenni a balesetire?
2015. máj. 26. 14:07
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ennyiből ezt senki nem tudja megállapítani. Ha van időd, akkor szerintem menj el az orvoshoz, azzal nem veszítesz semmit!
2016. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
De, ha nem szédülsz és hányingered sincs, akkor valószínűleg nincs agyrázkódásod, vuszont, ha továbbra is érzed ezt a fájdalmat, akkor menj orvoshoz, ő tud biztosat mondani.
2016. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!