Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez agyrázkódás lehet?

Ez agyrázkódás lehet?

Figyelt kérdés
Voltam tegnap egy születésnapi buliban,ahol hajnalban elkezdtem összepakolni a hangtechnikát.Egy kábel tekerése után hirtelen álltam fel és bevertem a fejem a hangfal szélébe,eléggé erősen.Nagyon fájt egy pár percig,de aztán nem is foglalkoztam vele.Kb háromnegyed óra múlva,amikor lefeküdtem,éreztem,hogy tompán lüktet belül a fejem. Gondoltam majd kialszom,de mostra csak rosszabb lett. Ha megmozdítom,járok vagy beszélek,az egész lüktet belül. Először azt hittem csak másnapos vagyok,amit furcsálltam is,mert kevés alkoholt fogyasztottam és bár már több alkalommal is rúgtam be,még soha nem voltam másnapos,semmi bajom nem szokott lenni.Aztán eszembe jutott ez az ütés,és félek,hogy most agyrázkódásom van. Szerintetek? Az agyrázkódás többi tünetét nem tapasztalom(hányinger,szédülés),csak a szemem eléggé érzékeny a fényre.
2014. dec. 23. 13:11
 1/1 anonim válasza:
100%
Ez lehetséges, hogy agyrázkódás. Nekem is volt már, bemész kórházba max bent tartanak egy napra.Megfigyelésre. Jobbulást.
2014. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!