Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet agyrázkódásom?

Lehet agyrázkódásom?

Figyelt kérdés
Úgy három órával ezelőtt a sötét utcán beleléptem egy gödörbe (kb. 10 cm-es volt) egy magas, vastag sarkú cipő volt rajtam. Mindig a sarkamra lépek először és jó erősen, eléggé meg is ijedtem. Ráadásul éreztem, hogy az agyam rázkódik egyet. Később a párom jött értem kocsival, és ahányszor fékezett mindig erősen megfájdult a fejem. Azóta is fáj, nem erősen, néha nyilallik, és olyan mintha kicsit zsibbadna jobb oldalt a fél fejem. Egy kicsit mintha nyomás is lenne féloldalt. Lehet ez agyrázkódás?
2014. nov. 12. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet igen,baratnomnek annyitol lett enyhe agyrazkodasa hogy. kibicsaklott a laba es terdre esett de nem durvan. Hanyinger,zavartsag van?
2014. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nincs egyik sem.
2014. nov. 12. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor max enyhe lehet. Pihenj amennyit tudsz,ha 24 ora mulva sem javulsz vagy rosszabbodna akkor erdemes dokihoz menni. Jobbulast.
2014. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A barátnődnek hasonló tünetei voltak? Kellett feküdnie vele?
2014. nov. 12. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit megkesve irok,remelem azota jobban vagy. Pihenest javasoltak neki,sok fekvest. Javultal?
2014. nov. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Az apám epilepsziás és egyszer olyan szerencsétlenül ütötte be a fejét, hogy hetekig kettős látása volt. Ez is az agyrázkódás tünete. De nálad ugye nem volt ilyen?
2014. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is késve válaszolok mindenkinek, nem néztem vissza. Nem lett semmi bajom, két nap múlva már semmit sem éreztem. Azóta szombaton beütöttem az ajtófélfába a fejem, ahogy egy képet próbáltam a falra feltenni, mert magasan volt, ma meg a buszon ütöttem meg a kapaszkodóba, mert alacsonyan van, és az ülés meg egy magaslaton, ahova fel kell lépni (a kapaszkodó jó vastag kb. 12 cm hosszú, 4 cm vastag). A szombatit éppen hogy kihevertem mára (fájt a fejem), erre jön a következő. Ráadásul nekem jött egy fickó, aki futott a busz után. Szóval pechszériám van úgy tűnik.
2014. nov. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!