Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a baj? Nem tudom...

Mi lehet a baj? Nem tudom csípőre tenni a kezem (felkar/váll)

Figyelt kérdés

Aug. 1-jén (több mint 2 hetet tudott azóta pihenni) történt a "baleset" -gondolom baleset és nem csak elfáradt,- már akkor nem tudtam mozgatni rendesen a jobb karomat: behajlítva test mellett próbáltam hátrafele emelni, de alig 5 centire sikerült felemelni a könyököm. Gondoltam elég kipihenni.

Ma már kicsit jobban fel tudom, de a balt még mindig 2x olyan magasra tudom emelni. (ez 1 hete látszatra semmit nem javult)

Nem tudom csípőre rakni a kezem, csak ha felemelem a vállamat és ha a csípőmet a kezem alá tolom.


Nem azért mert fáj, (kicsit fáj is ha sokáig próbálgatom) hanem azért mert egyszerűen nem tudom, olyan érzés mintha soha nem is tudtam volna.


Egy kézzel dobáltuk a labdát olyan messzire amennyire csak tudtuk és elég sokszor kb 1,5-2 órán keresztül de a végén már nem tudtam célozni rendesen meg meghúzni sem tudtam annyira hogy erős és lapos legyen a dobás. (máskor is szoktunk ilyet és röplabdázok is, terhelve szokott lenni a karom és a hátam, nincs elszokva az ilyenektől)


Orvoshoz mindenképpen megyek vele, csak nem bírok várni, hátha volt már valakinek ilyen, és tud mondani valamit.


2014. aug. 18. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Meghúzódhatott és beállhatott az izom, jó lett volna, ha előbb elmész dokihoz.
2014. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, már bánom. Arra gondoltam akkor, hogy ha meghúzódott volna azt azért megéreztem volna.
2014. aug. 18. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!