Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábközépcsont törés, járógipsz...

Lábközépcsont törés, járógipsz. Hogyan járjak?

Figyelt kérdés

Pár hete volt egy kis balesetem, el tört 4. lábközépcsontom, műteni kellett, de már a varratokat is kiszedték és kaptam járógipszet. Viszont, a kérdésem, ugye járógipszet kaptam, és amit adott papírt a doki azon az áll hogy terhelhetem a lábam, járhatok rajta (O.O), viszont ilyet nem mondott nekem.


Utána olvastam már ennek, és általában írták hogy nekik volt sarkuk meg minden, viszont nekem nincs ilyenem. Ha kell, képet is tudok mutatni a gipszemről. Na de, a kérdésem, Hogyan tudok így vele járni? Eddig mankóval közlekedtem és a sarkamat szoktam lerakni nem teljes terheléssel.


Még annyit kérdeznék, hogy az utána lévő lábtorna az milyen? Muszáj járni egy külön dokihoz vagy csinálhatom otthon is?



2014. júl. 23. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is középcsont törésem volt. Manóval jártam, mert fekvőgipszem volt. Mellette seténként szúrtam magamba váralvadásgátlót.


Utána én nem tornáztattam. Egyébként az enyém rosszul forrt össze. 5 éve történt, de néha úgy fáj, mint amikor eltört.

2014. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is szúrtam magam, de azt mondta a doki hogy már nem kell, nekem is azért kellett műtét mert szétcsúszott.


Köszi a választ! :)

2014. júl. 23. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!