Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Akkor is összeforr, ha nem...

Akkor is összeforr, ha nem hordom a sínt?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a kis pici csontdarab tört le az ujjamból, és a doki rátett egy sínt. Mivel alig fájt, és tökéletesen hajlott minden ízület, én leszedtem, és most nem hordom. Ettől még vissza fog forrni az a pici darab?



2014. júl. 22. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fog összeforrni, sőt elmozdul onnan, és ki tudja, hol áll meg? De majd ha szúrni fog valahol, akkor kiveszik neked, ha megtalálják. Ha nem, te győztél a hülyeségeddel.
2014. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted viccből tették fel? Remélem elmozdul és el kell törni.
2014. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NE JÁRJ ÚGY MINT ÉN!

Biztos,hogy rosszul forr vissza,ha egyáltalán visszaforr.

Nekem nem forrt vissza és azóta is viselem a következményeit.

Kb 15 évvel ezelőtt szájbavágtam valakit és a fogát talaltam el,minek következtében egy porcdarab letört.(Fel is dagadt csúnyán)

A doki mondta,hogy sínbe teszi,de ki ha nem én!Nem kell azt!!!!!Acélnak nem lesz semmi baja.

Azóta a legváratlanabb pillanatokban becsípődik utána 2 napig úgy szúr,hogy be sem tudom hajlítani.

Úgyhogy menj szépen vissza és mond,hogy levetted vagy bele akadt valamibe és lerántotta/megtépte.Lehet vissza sem fogja rakni,de azért meg fogja nézni!

2014. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Porcdarab nekem is tört már le egy másik ujjamon, azt megműtötték, egy hónapra(!) sínbe rakták és tettek bele egy drótot is, hogy egyenes maradjon, és most mégsem működik, nem tudom teljesen behajlítani.

Mellesleg - jó, nem vagyok orvos, de - hogy tudna elcsúszni innen egy ilyen kicsi csontdarab? Utat fúr magának a húsomban, vagy mi? Egyáltalán nem fáj, most is ezzel gépelek. Nem lehet, hogy elkezdett visszaforrni, vagy nem is volt eltörve, csak megrepedve a csont?

2014. júl. 22. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyanyám nagyapámat fejbevágta egy fazékkal.

5 ÉV MÚLVA az öregnek a szájpadlásából ki kellett műteni egy zománc darabot ami belülről,tehát nem a szájüreg felől belefúródott a szápadlás közepén futó csontba.

Láttam a rödgent is.

De te csinálj amit akarsz,majd sok sok év múlva belátod!

2014. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt minden kérdező okosabb a dokiknál :)
2014. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!