Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tiszta seb a kezem-lábam, mit...

Tiszta seb a kezem-lábam, mit tegyek? Szerintetek ez nagyon ciki? :/

Figyelt kérdés
Már 14 éves vagyok, de még mindig nem tudok vigyázni magamra. Mindig elesek, összeverem magam, lenyúzom a térdem, elvágom a kezem, stb stb. A régi sebekről nem is beszélve, amikből fehér hegek lettek. Plusz a kivakart szúnyogcsípések.... abból is legalább húsz van csak a lábamon.) Úgy nézek ki, mint egy háborús sebesült. Ez nagyon ciki? Mit tehetnék ellene?

2014. júl. 11. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és ugyanúgy :D elesek, megvágom, beverem, soknak a helye megmarad, de ez van, mindig is béna voltam :D
2014. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy laboratóriumi kivizsgálás izomdisztrófia gyanújával.
2014. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán figyelj oda jobban, mit csinálsz, főleg ha olyat csinálsz, ami balesetveszélyes. Ha lány vagy, akkor kicsit ciki, ha fiú, akkor meg egyáltalán nem.
2014. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lánynak miért lenne ciki??? Ha fiúnak meg nem???
2014. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kis sebek nem cikik. Én is sokszor bevágom pl. a térdem :)

Arra viszont figyelj, hogy ennyi idősen már ne vakard ennyire el a csípéseket. Az nagyon csúnya tud lenni.

2014. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a nyavalya a ciki azon, hogy valakinek sebei vannak?

Én erdei tornapályán edzek, ilyenkor nyáron rövidgatyában, és bizony csupa szúnyogcsípéses, karcolásos a lábam, mászókötél feldörzsöli stb. Semmi nincs ebben. Egyedül a szúnyogcsípéseket ne vakard ki, ez csk önuralom kérdése (illetve használj fenistilt, az segít, bár nem azonnal)

2014. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Igen lány vagyok de ez a kérdés szempontjából szerintem mellékes.

Egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne vakarjam magam szanszét... ://

2014. júl. 12. 13:37
 8/8 anonim válasza:
nekem is ez volt 8 éves koromig de akkorát estem egyszer hogy azt hittem és utána jobban vigyáztam magamra és most 14 éves vagyok és azóta 1 szer estem el azt sem önhibámból
2014. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!