Járógipszben lévő lábbal be lehet vállalni egy 350 km-es vonatutat?
Az egy dolog, ha már fent van a párod a vonaton, de még ott is problémás közlekednie akár a mellékhelyiségig, akár egyik üléstől a másikig. Még a két egészséges lábon közlekedőnek sem mindig sikerült probléma nélkül.
De hogyan kerül fel a vonatra? Begipszelt lábára a lépcsőn való fellépéskor nem tudja annyira ráhelyezni a testsúlyt, hogy a felszállás-leszállás gond nélküli legyen. Ha pedig még esetleg közben át is kell szállni, viszonylag rövid idő alatt??? Én meg-gondolnám, hogy elinduljak-e!
Ha fel tud szállni buszra!!!
De ki beszél itt arról, hogy buszra tud-e, vagy szokott-e, most a vonattal való utazásról van szó!
Ez az! Ezért írtam, ha már fenn van !!! a vonaton, akkor ott már, ha nehezen is, de meg tud lenni, bár közlekedni még a teljesen egészséges lábbal is esetenként bajos a vonaton.
Persze, a gipszes lábát felteheti nyugodtan a szemben levő ülésre, ha!!! nincsenek olyan sokan, hogy ez miatt mások pedig állni kényszerülnek! Mert akkor ők bizony nem fogják tolerálni, hogy begipszelt láb!
Meg kellene próbálni, hogy valaki elvinne titeket autóval, akkor az időben is rövidebb lenne, és a mai vonatjegy árak mellett, meglehet, hogy az üzemanyag-térités költsége sem lenne olyan sok!
Inkább jobb lenne, ha a párod kedvéért udvariasan elutasítanád a meghívást. De még ha úgy is döntötök hogy nekivágtok az útnak, fontos hogy a vonatút alatt ne lógassa folyamatosan a lábát. Illetve ha közlekedik a vonaton, kísérd el, nehogy elessen/csússzon stb.
Kellemes ünnepeket!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!