Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi baja lehet a bokámnak?

Mi baja lehet a bokámnak?

Figyelt kérdés
Kb. 3éve egy edzés alkalmával kifordult a bokám és nagyon bedagadt. Nem mentem el orvoshoz. Ezután szinte heti rendszerességgel kifordult a bokám. Beszereztem egy bokarögzítőt amit sportoláskor használok, azóta ezek a kifordulások megszűntek, de nagyon gyengének érzem a bokám és nagyon ropog amikor mozgatom. Félek orvoshoz elmenni mert hátha műteni kell. Tanácsokat szeretnék kérni, hogy mit csináljak. NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK.

2013. dec. 9. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig orvost meg kellene látogatni. Gondolj bele, nem mész el, hátha műteni kellesz. Milyen jó, nem műtötték, aztán életed végéig sánta maradsz. Kicsit erős ez így, de komolyan mondom, ne bízd a véletlenre.
2013. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, inkább most, mint hogy egész életedben ezzel kelljen élned... Kend valamilyen géllel, hagyd egy kicsit a sportolást, próbáld ki az otthoni tornákat...én egy hónapig nem sportoltam és folyamatosan viseltem a bokarögzítőt...
2014. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!