Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Félek, óriási a baj! Segítene...

Félek, óriási a baj! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam a barátommal, új kapcsolatot szerettem volna valakivel, ezért elmentem a kedvenc klubbomba (meleg vagyok 22/f) az este. Ott ismerkedtem meg egy fiúval. Jóképű, magas, izmos, barátságos volt. Kicsit italoztunk, és felhívott hozzájuk, énmeg mivel ittam, könnyen beleeggyeztem.

Ott aztán hamar ráhangolódtunk a témára. Elkezdtünk hát akciózni, de mikor elővettem neki nem akartam hinni a szememnek : A fügyije volt vagy 20-25cm, és a vastagsága ? Uhhh Ekkorával még nem volt dolgom, de bevállaltam.

Már behatoláskor éreztem hogy ez nekem túl nagy, de ekkor má késő volt. Pokolian fájt, és éreztem ahogy a bránere rendezkedik odabent. Kértem hogy hagyja abba... Miután kivette és feláltam észrevettem hogy vérzem, és fájt a lyukam és a a beleim. Mára még rosszabb lett. Alig tudok menni, érzem, nagy a baj. Szúró fájdalmat érzek, és néha vérzik is. Mit tegyek ? Mi lehet a baj ?



2013. dec. 3. 08:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szerintem végbélrepedés. Keress fel egy proktológust!

De remélem azért használtatok óvszert....

2013. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát ha a kérdés nem kamu, akkor minél előbb meg kellene nézetni orvossal. Ha valami izomszakadás történt, azt minél hamarabb helyre kéne hozni, mielőtt inkontinens leszel.
2013. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Hát, menj el urulógushoz cicafiú! De most majdnem rosszul lettem, alapból már a b..uziktól is. Bocsi. Amúgy magadra vess, és örülj, hogy haza bírtál menni. Mi a f..asznak kellett elmenni amúgy is egy full idegen emberrel? Jó, ez költői kérdés volt.
2013. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Orvos,még ma... ! Ne húzd az időt .. Mondd el őszintén mi történt ,nem te vagy az első a világtörténelemben és nem is az utolsó .Szerintem is repedés vagy valami hasonló :S
2013. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

Mi lehet a baj?

Olyan testrészt használtál olyanra amire nem való!

Persze nincs bajom a homokosokkal,csak az olyanokkal mint te!Mit ragozod,h.berakta,kivette,...!A száddal nincs gond?Az nem repedt szét?!

2013. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Alig tudok menni, és a gatyóm 10 perc alatt átnedvesedik vérrel. Megvan a fiu száma aki megpumpált. Ő elvinne a kórházba ? Nem gáz ez ? Nagyon rosszul èrzem magam :(
2013. dec. 3. 08:48
 7/23 anonim ***** válasza:
Vagy őt hívd föl, vagy a mentőket, mert ha ennyire ömlik a vér belőled, hogy 10 perc alatt átnedvesedik a nadrágod, ráadásul ezt tegnap este óta, akkor biztosan komoly dolog van, ne várd meg, amíg baj lesz belőle.
2013. dec. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha ennyire vérzik akkor MENTŐ MOST AZONNAL!
2013. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jó kihivom a mentőket ! Köszi. Majd azt mondom nekik hogy este felmostam, elcsúsztam, és beleültem a WC mellett a pumpába popsival... Mástnem kacagnak egy jót :(
2013. dec. 3. 08:59
 10/23 anonim ***** válasza:

nyugi látni fogják rajtad egy pillanat alatt, hogy nem a wc kefe intézett el...

(fúj most hányok bocs:S)

2013. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!