Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy óriási CSOMÓ keletkezett...

Egy óriási CSOMÓ keletkezett az arcomon. Mi ez? Help pliiz

Figyelt kérdés
szóval kb fél óra alatt hirtelen oda nőtt. egy nagyobb bab méretű feszülő csomó. nem igazán piros kicsit rózsaszín nincs közepe egyáltalán nem hasonlít pattanásra de fáj, és hát nagyon csúnya hogy ott egy púp az államon. MI EZ? MIT CSINÁLJAK VELE HOGY GYORSAN ELMÚLJON??
2013. júl. 22. 23:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
Elkepzelheto hogy pattanas , de szeintem valami megcsipett, ha rosszabb lesz holnap menj el borgyogyaszatra, majd adnak ra valami kenocsot. Ne ess panikba :)
2013. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
lehet butaságnak fog hangzani, de hidd el, beválik. ragassz oda egy kicsi paradicsomot, és másnapra sokkal jobb lesz
2013. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fenistil géllel kend be, szerintem is csípés lehet.
2013. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
belső pattanás?
2013. júl. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
fixre nem csípés, itthon voltam egész este semmiféle bogár nincs itt.. köszi, paradicsomot mindjárt szelek:)
2013. júl. 23. 00:06
 6/12 A kérdező kommentje:
soha nem volt még ilyenem, mi az h belső pattanás??oO elég rosszul hangzik!!!
2013. júl. 23. 00:08
 7/12 anonim ***** válasza:
hát a belső pattanás a legrosszabb eset..nagyra betud dagadni,fáj nagyon,és ha megnyomod genny jön ki belőle..nekem elég sűrűn volt ilyenem,de aloe verát vágtam rá és tiszta nyálka voltam utána d hatott..igaz nem azonnal,de hatott..:) vagy próbáld jegelni vagy nemtudom :s
2013. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bár legtöbbször akkor keletkezik ha egy pattanást rosszul nyomsz ki..akkor begyullad
2013. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát nemtudom...lehet hogy attól. de mondom eggyáltalán nem hasonlít pattnásra ez, és még soha életembe nem volt hasonló! 20éves vagyok
2013. júl. 23. 00:45
 10/12 A kérdező kommentje:
és az aloe vera mennyi idő múlva hat? nekem holnap estére jól kell kinéznem!!!!
2013. júl. 23. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!