Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Érdemes ezzel orvoshoz forduln...

Érdemes ezzel orvoshoz fordulni, valamint milyenhez?

Figyelt kérdés
pár hete megerőltettem a csukóm(pincérnő vagyok, sokat dolgoztam) és nagyon fájtak az ízületeim, kenegettem voltarennel és enyhült de nem múlt el teljesen. Már egy hete szabadságon vagyok, de még mindig érzékeny, ha rátámaszkodom a kezemre, vagy ha vmi nehezet emelnék. El fog ez múlni, vagy nézessem meg? Alapvetőn a csuklóm fáj a kézhátam felé. Milyen orvos tudja megnézni?
2013. szept. 12. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ortopédus..

Bár ha tudod mitől, ahogy írod, akkor fásli és pihentetés, meg persze kenegetheted.

Úgy gondolom orvos se tudna többet mondani.

Persze csak ha kizárt törés, repedés, ínszakadás...

2013. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ortopédiára tartozik, de való igaz, hogy ő sem tud csodát tenni. A pihentetésen, fáslizáson, kenegetésen kívül elmehetsz még a reumatológiára, ott írnak fel kezeléseket, de ahhoz sok idő kell, hogy eljárkálj.
2013. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szedj Arthroxon ízületvédőt nekem eddig minden ízületi panaszomat helyrerakott...

persze orvoshoz sosem árt elmenni, háziorvos, ő meg majd továbbküld a megfelelő szakorvoshoz.

2013. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előszőr háziorvoshoz menj, nekem rheumára adott beutalót, amikor inhüvelygyulladásom volt.
2013. szept. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!