Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ledörzsöltem a bőrt a combomró...

Ledörzsöltem a bőrt a combomról és van egy hetem hogy eltűnjön valami ötlet?

Figyelt kérdés

azt nem részletezném hogy miért dörzsöltem le a bőrömet de elég csúnya és egy hét múlva megyek nyaralni családommal... valahogy nem tudnám annyi idő alatt eltüntetni?

ha megkérdezik mi történt nem is tudok mit mondani, ki tudnám magyarázni valahogy?

(remélem jó kategóriába kérdezek xD)


2013. aug. 23. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Megcsúsztál a lépcsőn, elestél egy szék lábában, épp guggoltál, mikor valaki fellökött, épp ott karmolt meg a macska. Ezek közül valamelyik nem jó fedősztorinak?


Mindenesetre sokat nem tudsz tenni, a legjobb, ha békén hagyod. Mennyire súlyos a horzsolás, beszáradt vagy gennyes? Fertőtlenítve volt?

2013. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ :D a lépcsőn megcsúszósból szerintem ki tudok hozni egy hihető sztorit :D

a széle már száraz de a többi részén valami átlátszó folyadék van vagy nemtudom... elfelejtettem lefertőtleníteni :S kb 2 napos, azt hiszem van itthon ilyen betadin oldat vagy mi ha most azzal bekenem az ér valamit?

2013. aug. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!