Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pókcsípés lehet mindkettő?

Pókcsípés lehet mindkettő?

Figyelt kérdés
Reggel arra ébredtem, hogy mindkét vádlim viszket. Először nem láttam semmit, később viszont kezdett pirosodni, és fájt is kicsit egész nap, enyhén dagadt mindkét oldalon, és megkeményedett az izom, kb olyan 5-6 cm átmérőjű területen. Olyan érzés, mintha kaptam volna valami durva injekciót, tetanust vagy hasonlót, viszont most estére már kevésbé piros. Lehet ez rosszabb is, vagy majd felszívódik a pók méreganyaga, mert ez gondolom az lehet nem? Voltak hasonló tapasztalataitok?
2013. júl. 11. 00:09
 1/2 anonim válasza:
A falakon már ugrálsz?
2013. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet pókcsípés is és szúnyog is, mostanában a szúnyogcsípések is sokszor nagyon csúnyák, kenegesd Fenistil géllel és ha csúnyább lesz, menj orvoshoz.
2013. júl. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!