Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek törés vagy zúzódás...

Szerintetek törés vagy zúzódás (többi lent)?

Figyelt kérdés

Tegnap összerugtunk véletlen haverommal, én a nagylábujjammal találtam el és aztán eléggé fájt is egy ideig. aztán késöbb tudtam mozgatni bár közbe fájt de nemvolt vészes. estére bedagadt tettem rá borogatást. reggelre kicsit jobban fájt dagadás megmaradt és egy kicsit lilás is lett. még mindig tudom mozgatni bár nem anynira mint a másikat. kezzemmel is tudom mozgatni nemfáj csak ha ráállok és normálisan menni probálok.(nemvolt még lábujjtörésem nemtudom az milyen, csak kezemen volt eltörve az újjam, hát az ezerszer rosszabb volt mint most ez).


Orvost azért szeretném kiküszöbölni mert egész nap iszonyú sokan vannak és ha csak egy zúzódás akkor úgyis csak azt mondja h borogassam meg pihentessem.

Halottam a Vietnámi balzsamról, az elősegítené a gyógyulást?


2013. jún. 12. 14:51
 1/1 anonim válasza:
Ha nem tudod mozgatni akkor törés!
2013. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!