Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kézujj töréssel lehet dolgoznom?

Kézujj töréssel lehet dolgoznom?

Figyelt kérdés

Óvodában dolgozom, van váltótarsam, dajkânk.


Szerintem eltört az egyik kézujjam. Ráesett egy súlyosabb faàg, semmilyen irányba nem tudom mozgatni, fáj az egész ujjam és belül ég, be van dagadva.


De a másik kezemet tudom használni, táppénz még a ház hitel, felújítási kölcsön miatt nekem nem opció.


Szerintetek megengedik, hogy dolgozzak?



szept. 8. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne engednék? Ez kb semmi, hamar meggyógyul. Nekem is többször volt eltörve kéz és lábujjam is, eszembe se jutott a táppénz
szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az orvos esetleg begipszeli, de ettöl még dolgozhatsz.
szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oh, hál égnek, köszi a válaszokat
szept. 8. 15:55
 4/10 anonim ***** válasza:
2es ujjat nem gipszelnek, maximum sínt kap rá és ennyi. Lábujjra meg még ennyit se
szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Első, mennyi idő alatt gyógyult be az ujjad?
szept. 8. 15:56
 6/10 anonim ***** válasza:
kb 3 hét, de másfél hét után csak zavaró volt. Menj nézesd meg azért, nehogy komolyabb baj legyen de az ujjtörések 90%-a gyorsan gyógyul
szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:⁠-⁠)
szept. 8. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdés hol van a törés, lehet kézközépcsontnál, akkor gipszelhetik, de ezzel lehet dolgozni, sokan csinálják így. Orvoshoz menj el, kell röntgen és kiderül.
szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kapsz rá sínt és tudsz is dolgozni. Jobbulást!
szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Négyes, nekem lábujjam tört el, és kaptam rá kéthétre járógipszet ;) Ne állíts olyat, hogy nem gipszelnek, mert ha szükségesnek látják, gipszelik.
szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!