Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Anyajegy leszedése után...

Anyajegy leszedése után rögtön tudom emelgetni a kislányomat?

Figyelt kérdés

Három anyajegyet fognak rólam leszedni sebészi úton.

Egyik a mellem oldaláról, másik a hátamról, harmadikat a lábamról.

A varrat nem szakad fel, ha emelgetem a kislányomat, aki 10 kg?

Muszáj mert 9 hónapos, még nem indult el.

Varratszedés csak 2 hét után lesz.


szept. 7. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is három nagyot szedtek le egyszerre; egyet a homlokomról, ezt nem is varrták, csak ragasztották. A másik 2 a hajamban és a felkaromon volt. A karomban egy héttel tovább volt a varrat a biztonság kedvéért.

Szerencsére nem volt semmi probléma velük, pedig én is 10kg-s gyereket emelgettem.

A doki biztos elmondja, mire figyelj. Szerintem a hátadon lévő húzódhat majd jobban,hirtelen mozdulatokat ne tegyél az első napokban.

szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, pl. mekkora lesz a műtéti terület, vagy a sebet milyen technikával varrják össze. Az első 3 napban nem javasolt az emelgetés, de van akinél varratszedésig nem, főleg a háti meg mellkasi sebnél.
szept. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!