Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Üvegszilánkot nyeltem, lehet...

Üvegszilánkot nyeltem, lehet gondom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, összetört ma nálunk egy edzett üveg, és beleeshetett a zabkásámba egykét darabka, ilyen 8mm körüli nagyságúak, éreztem hogy egy szúrja a nyelvem, azt azonnal ki is vettem a számból viszont egyet valószínűleg lenyelhettem, egész élesről van szó, de nem biztos, egyébként ez tegnap 5 körül volt, voltam ma reggel vécén és tök normális jött, viszont sokat van hasmenésem, ha lenyeltem és hasmenésként fog kijönni gondolom az szétszabdalna rendesen nem? Kicsit aggódok, az ügyelet azt mondta hogy nem foglalkoznak vele mert nem mutatja röntgen se semmi ki ha le is nyeltem, de azt mondták hogy a nyelőcsövem biztos felsértette volna jobban ha tényleg lenyeltem.

aug. 31. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet.
aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szokott lenni gond, pláne, hogy az edzett üveg szemcsékre törik.
aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!